+7 (863) 308-15-51 Россия
+7 (958) 762-99-15 Россия
selhoztehnika77@gmail.com
Сельхозтехника
selhoztehnika.net - это:

Коммерческие предложения
по покупке, продаже, аренде
сельхозтехники

Вся сельхозтехника на одной площадке!

"СПТП "Механик"

отправить
Введите в поле номер телефона
и мы вам обязательно перезвоним! Отправить сообщение
Размещена в рубриках:
Телефон: E-mail: svtpzav40@ukr.net, mechanical_jmce@mail.ru
Сайт: ,
Факс: +38 (0412) 41-37-48.
Украина, Житомирская обл., Житомир, ул. Чехова, 1

Житомирський механічний завод СВТП МЕХАНІК заснований в 1991 р. За роки своєї діяльності завод розширився сам і розширив спектр пропонованої продукції, модернізував виробничі лінії та потужності, ввів нові технології. Сьогодні підприємство працює і нарощує обсяги виробництва та реалізації продукції.

Завод виробляє техніку для зерноочистки продуктивністю від 10 до 100 тонн на годину, а також механізми, які супроводжують зерноочистку: елеватори, норії, сепаратори, зерноочисні агрегати ЗАВ, вентилятори, пневмосепаратори, зернометачі, запчастини до зерноочисної техніки . Для деяких наших партнерів ми виготовляємо окремі вузли та комплектуючі за особливим замовленням. Наші інженери розробляють креслення необхідних елементів конструкцій, враховуючи доцільність та економічність їх випуску, кожна деталь виготовляється згідно певних Гостів, положень ДСТУ, з врахуванням можливості потужностей необхідних Вам машин.
 
Споживачами продукції заводу СВТП Механік є сільськогосподарські підприємства, які вирощують зернові і зернобобові культури. Завод орієнтований як на дрібні господарства, так і на потужних виробників зернових. Продукція заводу експортується в країни СНД.
 
Для покупців завод гарантує оперативне митне оформлення вантажів. Придбана техніка відправляється тим видом транспорту, який є найзручнішим для клієнта.