+7 (958) 762-99-15 Россия
info@selhoztehnika.net
Сельхозтехника18.01.2019, пятница

Новости рынка сельхозтехники

Комплект обладнання для внесення рідких добрив до сівалок

Комплект обладнання для внесення рідких добрив до сівалок

УВАГА!!! Комплект дообладнання під внесення рідких добрив для сівалок виробництва

ТОВ "Енергомехкомплект" з 22.11.2018р. внесені до оновленого переліку техніки та обладнання агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується, за рахунок коштів державного бюджету.

Компанія Комплексний Агросервіс пропонує обладнання для агротехніки під внесення рідких добрив.

Після дообладнання сівалка зможе працювати як в звичайному режимі, так і з одночасним внесенням стартових рідких добрив, що знижує навантаження на поле, техніку і підвищує врожайність.

В базовий комплект обладнання входить:

 1. Система автоматичного управління і контролю внесення рідких добрив Водолій (виробництва ТОВ Енергомехкомплект), прилад «Водолій» є аналогом Bravo-180 і володіє додатковими функціями: укомплектований посиленою антеною передачі сигналу GSM і прийому сигналу GPS, яка дозволяє відправляти дані про витрату рідини на сервер для перегляду інформації.

За бажанням Замовника надаємо послугу по відображенню норми виливу кожної форсунки на екрані приладу і на сайті. Комп'ютер Водолій передає дані про виконувані роботи з прив'язкою до координат в режимі реального часу. Ці дані можна переглядати через WEB інтерфейс з будь-якого, підключеного до мережі інтернет, пристрою. Для цього Вам необхідно встановити в прилад Водолій мобільну sim- карту.

 1. Головний електронний клапан регулювання;

 2. Секційні електронні клапана;

 3. Витратомір;

 4. Гідронасос;

 5. Трубопроводи, шланги виробництва Італія;

 6. Система заправки, обладнана системою швидкого заправлення Сamlock;

 7. Ємність під рідкі добрива;

 8. >Бак для чистої води для промивки системи;

 9. Система комунікацій виконана з нержавіючої сталі і хімостійкого полімеру - призначених спеціально для роботи з активним хімічним середовищем.

Додатково Ви можете придбати:
 1. Система контролю проходження рідини через кожну окрему форсунку Face-control(виробництва ТОВ Енергомехкомплект), з візуальним відображенням відсутності працездатності форсунки на екрані приладу Водолій (на екрані приладу відображається номер форсунки, яка забилася, що дозволяє не виходячи з кабіни трактора контролювати робочий процес). Всі дані можна переглядати через WEB інтерфейс з будь-якого, підключеного до мережі інтернет, пристрою.

 2. Контроль мінімального рівня рідини в ємності (дозволяю контролювати наявність рідини в ємності, робота насоса без рідини призводить до його перегрівання та виходу з ладу).

 3. Виведення на монітор приладу рівень тиску (тракторист може контролювати рівень тиску не виходячи із кабіни трактора).


 1. Виходячи з досвіду переобладнання сівалок, рекомендуємо застосовувати вирівнювач насіння Keeton Seed Firmer, який м'яко укладає насіння на дно ложа. Рухаючись по дну ложа, хвостовик щільно притискає насіння до грунту, завдяки спеціально розробленому клиноподібному профілю.

Таким чином насіння не падає в траншею, а плавно викладається в ній, що дає можливість контролювати глибину висіву. Також до хвостовика кріпиться трубка для подачі рідини, що дозволяє вносити добриво безпосередньо на дно ложа.


Звертаємо Вашу увагу, що система переобладнання без системи Face-control та вирівнювач насіння Keeton Seed Firmer буде працювати нестабільно і не прогнозовано.

Для монтажу Замовник повинен забезпечити: вантажопідіймальний механізм та електроенергію. Гарантійний термін 12 місяців з дня вводу в експлуатацію. Умови поставки: DDP. Умови оплати: 50% - передплата, 50% - оплата по факту переобладнання протягом 10 календарних днів. Термін виконання робіт:< 30 днів з моменту отримання 50% передплати (вказано орієнтовно, та залежить від пори року та завантаженості підприємства на момент підписання Договору та отримання передплати).

Автор: Синцова Юлия | Google Поделиться статьей в социальных сетях:

Написать комментарий